No items found.
No items found.

Резиденція Хутір

Київ, Україна

Історія цього будинку почалася з ділянки на березі мальовничого озера. Головним завданням від молодої пари власників було максимальне розкриття краєвиду і зв'язок з природою, але при цьому треба було забезпечити затишок і закрити бічний периметр від сусідів та навколишньої забудови.

Форма земельної ділянки та глибинне розуміння запиту замовників надихнуло на створення активного архітектурного образу. Чисті геометричні форми, стриманий мінімалізм та ідеальна ергономіка — ось ключові індгредієнти цього проекту.

Для легкості і відкритості простору ми застосували сучасні моторизовані системи скління від Skyframe. Вікна “в підлогу”, висотою 4,5 метри, з мінімальним профілем, дозволили створити абсолютне єднання з навколишньою природою. Для захисту від західного сонця на терасі ми запроектували вертикальні ламелі-трансформери. Оздоблення фасадів реалізовано комбінаціями кортену і мокрої штукатурки.

Аби наблизити “велику воду” озера, ми інтегрували у будинок 2 міні-басейни, це створило дзеркало води і ще більше наповнило простір легкою динамікою.

Літню терасу ми доповнили зоною відпочинку та щирого спілкування у колі друзів. Відкритий вогонь, заглиблений у рельєф, створив справжнє місце єднання, а круглий отвір у перекритті є одночасно функціональним і естетичним елементом.

Деталі:
Площа: 450 м²
Рік: 2021
Команда: Купінський О., Тарасюк М., Бабій Д.