No items found.
No items found.

Чорний пентхаус

Київ, Україна

Наші клієнти завжди отримують якісний результат та задоволення від процесу проектування. Врешті, більшість із них стають нашими друзями і з радістю звертаються до нас знов. В цьому проекті так і сталося.

Вперше над реконструкцією цього пентхаусу ми співпрацювали у 2000 році. Минуло 17 років і власник вирішив оновити функціональне планування та стилістику інтер‘єру. Головними критеріями були мінімізація витрат та максимальний вау-ефект. Таким чином повноцінна житлова квартира з гостьовою кімнатою перетворилася на студія сибарита.

Диванна зона з професійним звуком та медіа центром, індивідуальний авторський камін та зона спілкування — основа першого рівню цих апартаментів. В основі концепції була ідея 8-метрової стіни з натурального дикого каменю.Через високу вартість та надлишкові навантаження на перекриття ми були змушені відмовитися від каменю, але все ж таки знайшли рішення: декоративна штукатурка і висококваліфіковані майстри успішно реалізували нашу ідею потужним скульптурним барельєфом.

Боксерський ринг і груша залишились з початкового планування, ми лише оновили крісла, меблі та освітлення. Більшість предметів інтер‘єру зроблені індивідуально під замовника за нашими власними ескізами.  

Другий рівень — зона сну та відпочинку. Цей простір ми відокремили від студії металевою решіткою та прозорою вбиральнею з душовою.

Фінальний результат перевершив всі очікування — стриманий та сміливий, мінімалістичний та мужній, функціональний та надихаючий, справжній чоловічий пентхаус.

Деталі:
Площа: 140 м²
Рік: 2017
Команда: Купінський О., Седова Є.