No items found.
No items found.

Будинок з похилими колонами

Лісники, Україна

Цей сучасний і затишний будинок ми проектували з нуля. Нам вдалося реалізувати чисту і мінімалістичну об‘ємну-планувальну композицію.

На першому рівні розмістилася простора кухня, двоповерхова вітальня з класичним каміном та другим світлом. Акцентом інтер‘єру вітальні стала ексклюзивна люстра, яка виготовлена за нашими ескізами спеціально для цього будинку. На північний фасад виходять вікна майстер-спальні з власною терасою та робочий кабінет, над яким розміщено гостьові кімнати. Дитячі кімнати також розмістилися на другому поверсі.

Було прийнято рішення не перевантажувати простір і замість гаража зробити відкритий навіс. Стриманий ландшафтний дизайн додав легкості як візуально, так і в подальшому утриманні.

Розташування земельної ділянки сприяло розкриттю простору та декількох видових точок, і на додаток до цього ми влаштували міні басейн. Дзеркало води створило цікаві ракурси і наповнило інтер‘єри денним світлом, а вночі зоряне небо і місяць тендітно відображаються на поверхні води і малюють на стелях динамічні відблиски.

Деталі:

Площа: 234 м²

Рік: 2010-2011

Команда: Купінський О., Тарасюк М.