No items found.
No items found.

Будинок у соснах

Київ, Україна

Ця історія почалася з чистого аркуша та земельної ділянки площею 30 соток, розташованої у сосновому лісі. Головними цілями стали — ергономічне планування та максимальний зв'язок з природою, натхненні проектами видатного світового архітектора Френка Ллойда Райта.

Планування будинку органічно розкрило харизму та стиль життя замовника. На першому поверсі розмітилася простора 2-поверхова зона вітальні, що з одного боку перетікає у функціональну кухню з коморою, а з іншого відкриває вихід на простору криту терасу. У холі ми запроектували відкрите двостороннє вогнище, щоб створити атмосферу затишку зимовими вечорами, а поруч зі вхідною групою знайшлося місце для робочого кабінету. Також, тут комфортно розмістилася зона спа та невеличкий спортзал зі столом для пінг-понгу.

На другому рівні маєтку розміщено дитячі та гостьову спальні, а через місток майстер-блок власника, з власною терасою та відкритим каміном.

Для затишку і комфорту ми запроективали внутрішній простір у вигляді іспанського дворика, завдяки чому закрилися від зайвих поглядів та водночас відкрили види на крони струнких сосен та чисте небо.Крита тераса органічно перетікає у зону відкритого басейну, який ми обладнали спеціальною розсувною системою для більшого комфорту та захисту від соснових голок.

Гараж розмістився за прозорими воротами, аби мати змогу частіше споглядати красу спортивних автомобілів, а для гостьового паркування запроектували функціональний навіс.

Деталі:
Площа: 900 м²
Рік: 2009-2011
Команда: Купінський О., Кузьменко П.