No items found.
No items found.

Будинок на півострові

Київ, Україна

Цей затишний будинок ми проектували для молодої пари з дитиною. Збереження всіх переваг ділянки стало головним завданням: було важливо не просто зберегти максимальну кількість дерев, а ще й максимально розкрити вид на річку.

Цей виклик ми вирішили на відмінно! В процесі проектування, щоб зберегти коріння, декілька разів змінили план фундаменту і як результат після будівельних робіт вижили всі дерева і ми досягли найкращого результату: зрізано лише одне стара береза, а в деяких місцях відстань між фасадом і деревами сягає лише 60см.

Завдяки зваженим планувальним рішенням вдалося максимально розкрити види на річку, милуватися якою тепер можна практично з кожного приміщення!

Кожен будинок це індивідуальність але при цьому він має бути органічно інтегрований у навколишнє оточення. Для оздоблення фасадів ми використали натуральний піщаник у поєднанні з вставками декоративної штукатурки. Це дозволило досягти максимальної гармонії з сусідньою забудовою та лісом.

Загалом на ділянці розміщено 2 об‘єми: житловий будинок з видовою терасою та підсобний флігель з гостьовим блоком та інженерними приміщеннями.

Деталі:
Площа: 360 м²
Рік: 2019-2021
Команда: Купінський О., Лопатюк Є., Тарасюк М.